Mobil Menü

JVR ile herşey mümkün

JVR, 2011'de yeni bir şeyler yapma arzusuyla küçük bir ekip olarak başladı. Birlikte, kurumsal yazılımı değiştirdiler ve işin nasıl yapıldığını yeniden keşfettiler. Bugün aynı girişimci ruh, yaratıcılık, çeşitlilik ve işbirliği kültürümüzü sürdürmeye devam ediyor. Birlikte endüstrileri değiştirebileceğimize, ekonomiyi geliştireceğimize, toplumları geliştireceğimize ve çevremizi koruyabileceğimize inanıyoruz.

01.

İhtiyaç Analizi

JVR, şirketinizin ihtiyaçlarını sahada belirler tam olarak sizi anlayan ekip ihtiyacınızı analiz eder.

02.

Kaynakların Etkin Kullanılması

Sunucu maliyeti, ek donanımlar gerektirmeden kullanılmayan kaynaklarınızı yeniden canlandırır.

03.

Rekabet Analizi

Rakiplerinizin mevcut durumunu analiz eder, yeni oluşabilecek durumlara karşı yapacakları eylemleri tahmin etmeye çalışırız.

04.

Çözüm Odaklılık

Ambarınız ya da otomasyonunuz tam istediğinizi vermiyor mu? Sıfırdan yapmaktansa size en ekonomik çözümler sunarız.

İdeal Adaylar

Büyük düşünen ve büyük düşünen insanlar istiyoruz. Dinamik ve dürüstlük dolu insanlar. İşbirlikçi, yaratıcı ve eğlenceli insanlar istiyoruz. Ve en önemlisi, işletmelere ve dünyaya daha iyi koşma ve insanların yaşamlarını iyileştirme konusunda tutkulu insanlar istiyoruz.

Kariyer Gelişimi

Muhteşem bir kariyer yaratmak için yeteneklerinizi JVR fırsatlarıyla birleştirin. Kkariyer hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için ihtiyaç duyduğunuz geliştirme araçlarını, eğitimi ve desteği sağlayacağız.

Yararlar

Sektörümüzde en iyi çalışan faydalarından bazılarını sunuyoruz.

Bulut Çözümlerimiz

İnovasyonu bir sanattan tahmin edilebilir bir bilime dönüştürdük.

Nesnelerin İnterneti, Büyük Veri ve daha fazlası gibi teknolojilerle desteklenen bulut çözümlerimiz, dünya üzerinde gerçek bir etki yaratıyor. JVR, şirketlerin üretim problemlerinden sellerin önlenmesine kadar her konuda yardımcı olur. Yaşamları kurtarabilecek araştırmalara yatırım yapıyoruz ve sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk konusunda tutkuluyuz. Bize katılın ve zenginleştirici ve tatmin edici bir ortamda çalışın.

Yenilikçi fikirlere neden ihtiyacımız var? Uber, Airbnb, Spotify gibi son birkaç yılda doğmuş markalar, köklü kurumların yıllara meydan okuyan iş modellerini yıkarak geliyor.

1 milyar dolar değere ulaşan Unicorn’ların sayısı her geçen yıl katlanarak artarken, S&P 500’deki kurumların ortalama ömürleri giderek kısalıyor. Kurumlar ve ürünler sadece bir sonraki yeni fikre kadar ayakta kalabiliyorlar. Diğer bir deyişle, yenilikçi ürünlerini kullanıcılara sunmaya devam edebildikleri ölçüde yaşamlarını sürdürebiliyorlar.

Şirketinizi dönüştürmeye hazır mısınız?

Çözümlerimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olun.

Buradan Başlayın