Mobil Menü

Akıllı işgücü planlaması ve analitik ile performansınızı ve sonuçlarınızı artırın

İnsan kaynakları (İK) analiz ve işgücü planlama araçlarımızla daha hızlı, daha bilinçli iş ve insan kararları alın. İşe alımdan iş planlamasına kadar tüm İK süreçlerine gerçek zamanlı bilgi edinin ve kaynak eksikliklerini ve başarıya yönelik diğer engelleri ele alın.

Büyüme için insan kaynakları planlaması

Şirketinizi büyütmek için ihtiyaç duyduğunuz yetenekli profesyonellerin sınıflarını ve sayısını nasıl belirleyeceğinizi öğrenin - mevcut ve öngörülen yetenek ihtiyaçları arasındaki boşlukları belirleyin ve kapatın.

Günümüzde her kurum İK süreçlerini basitleştirmek ve çalışanlarını gerçekten meşgul etmeyen modern bir işyeri yaratmak isterken, son derece küresel iş gücünde İK'nın karmaşıklığını yönetmek zor olabilir. JVR çözümü ile her çalışanın iş hayatını iyileştirecek kişiselleştirilmiş deneyimler sunarken İK hizmet sunumunu optimize edebilirsiniz.

İşgücü Planlama ve Analitikler modülünde neler var

İşgücü Planlama ve Analitikler modülündeki başlıca özellikleri keşfedin, şirketinize en uygun olanı hemen kullanmaya başlayın.

# Özellik
01 Stratejik işgücü planlaması
02 Devam eden personel sayısı planlaması
03 Finansal modelleme
04 Gerçek zamanlı iş zekası
05 Taşeron/Alt işveren yönetimi

DETAYLI TANITIM İNDİRİN

Personel Devam Kontrol Sistemi

Personel Devam Kontrol Sistemi

Kartlı, Yüz Tanıma, Parmak İzi Okuyucu, Resmi Tatil Bilgileri, Devamsızlık, Performans Ölçme, Giriş-Çıkış Saatleri

Personel Devam Kontrol Sistemi

İstihdam Teşvikleri Hesaplanması

İstihdam Teşvikleri Hesaplanması

4447 Sayılı kanun geçici alt maddeleri, 6111, 17103, 27103, 687, Engelli, Arge teşviklerinde, Otomatik, Hatasız, Eksiksiz Hesaplama

İstihdam Teşvikleri Hesaplanması

SGK Entegrasyon Özlük Verileri

SGK Entegrasyon Özlük Verileri

Geçmiş ve Güncel Çalışanlar, İşe Giriş ve Çıkışlar, Tahahkuklar, Personel Özlük Bilgileri, Mesleki Yeterlilik Belgeleri, API, Entegrasyon

SGK Entegrasyon Özlük Verileri