Mobil Menü

Personel sıkıntısı işinizde engel oluşturuyorsa, umutsuzluğa kapılmayın.

JVR'nin Kobotsan markası altında kendi ürettiği iş birliğine dayalı robotlar (cobot’lar) küçük ve ortak ölçekli şirketlerden büyük ölçekli çok uluslu şirketlere kadar tüm imalat operasyonlarındaki yetişmiş personel açığını kapatmaya yardımcı oluyor.

Endüstriyel bir robot mu arıyorsunuz?

Tüm dünyada ve Türkiye'de her ölçekten işletmenin güvenli, esnek ve kullanımı kolay altı eksenli endüstriyel robot kollarını kullanması için geliştirdik. Tekrarlayan endüstriyel prosesleri otomatikleştiren ve kolaylaştıran iş birliğine dayalı robotumuz ile üretim departmanları, yeni hedefler sunarak personeli şirkete değer katan keyifle çalışacakları yeni işlere atayabiliyor.


Modüler kafası sayesinde, kaynak işlerinde, ölçüm işlerinde, kalite kontrol ve tahribatsız muayenelerde, boyama, üretim hattında ve otomasyona dahil olabilecek tüm yerlerde üretiminize çözüm sağlamaktadır. 6 eksenli olan robotumuz aynı zamanda Türkiye'nin ilk görüntü işleme ve öğrenme kabiliyetlerine sahiptir.


Kobotumuz ile JVR'nin çözümlerini birleştirerek işletmenize ve üretiminize maksimum fayda sağlayın.

Sahadan Veri Toplama
Endüstriyel Görüntü İşleme
Tahribatsız Muayene

DETAYLI TANITIM
Nesneleri İnterneti

Nesnelerin İnterneti

Sensör teknolojileri, mikro denetleyiciler, kablosuz teknolojiler gibi birçok çevre birimini kullanarak bu nesnelerden bilgi alın.

Nesnelerin İnterneti

Endüstriyel Görüntü İşleme

Endüstriyel Görüntü İşleme

İnsanlar tarafından gerçekleştirilen görsel kalite kontrol ve denetleme işlemlerini hatasız daha hızlı ve daha ekonomik gerçekleştirin.

Endüstriyel Görüntü İşleme

Tahribatsız Muayene

Tahribatsız Muayene (NDT)

Tahribatsız muayene yöntemi ile malzemede herhangi bir deformasyon oluşturmadan inceleme yapılabilir.

Tahribatsız Muayene (NDT)