Mobil Menü

Birbirine Entegre Bulutlar

Kurum içi Özel Bulutunuzu, internet ortamında ise Genel Bulut altyapısı beraber çalışarak Hibrit Bulut’u oluşturur. Zaman ve veri kaybı yaşanmadan Genel Bulut sunucularınız devreye girer, iki nokta eş zamanlı olarak çalışır.

İşiniz her zaman açık, her zaman çalışır durumda

Teknolojide yeni devir. Artık her zamankinden daha fazla uygulama, cihaz ve veri var yani büyük veri var. İşletmelerde oldukça güncel bir rol oynayan bu teknolojiler dikkate alındığında, bilgi teknolojileri daha fazla etkinliği ve yeni değer biçimlerini, bulut sistemler ile yüksek erişilebilirlik, ölçeklenebilir altyapı ve verimliliğe aynı anda ulaşabilirisiniz.İŞİNİZİ BULUTA TAŞIYIN
Gayrimenkul Yönetimi

Gayrimenkul Yönetimi

Büyük bir emlak portföyünü verimli bir şekilde yönetin. Kurumsal gayrimenkul yönetim yazılımı otomatik ekspertiz raporu ile işinize değer katıyor.

Gayrimenkul Yönetimi

Veri Toplama

Veri Toplama

Karmaşık veriler içerisinde, dağıtık internet içerisinde istediğiniz veriyi toplayın, filtreleyin, analiz edin, yayınlayın, kaydedin ve güncel tutun.

Veri Toplama

Pazarlama Yönetimi

Pazarlama Yönetimi

Ham verilerinizle dinamik bir müşteri profili oluşturun, bireyselleştirilmiş deneyimleri makine öğrenimi ile sunun ve pazarlama stratejisini optimize edin.

Pazarlama Yönetimi