Mobil Menü

Çok müşteri, çok ürün, BigData tümü bulutta

Genel bulut sistemlerinde hizmetler müşterilere genel kullanıma açık bir ağ üzerinden sunulur. Genel bulutlar verimlilik ve uygun maliyet sağlar ve çoğunlukla çok paydaşlıdır, sağlayıcı hizmetlerinizi paylaşılan bir ortamdan tüm dünyaya sunar. Küçük ve orta ölçekli şirketlerde kullandığınız kadar ödeme yapılabilen, genelde abonelik usulünde çalışan sistemlerdir.

İşiniz her zaman açık, her zaman çalışır durumda

Teknolojide yeni devir. Artık her zamankinden daha fazla uygulama, cihaz ve veri var yani büyük veri var. İşletmelerde oldukça güncel bir rol oynayan bu teknolojiler dikkate alındığında, bilgi teknolojileri daha fazla etkinliği ve yeni değer biçimlerini, bulut sistemler ile yüksek erişilebilirlik, ölçeklenebilir altyapı ve verimliliğe aynı anda ulaşabilirisiniz.İŞİNİZİ BULUTA TAŞIYIN
Özel Bulut

Özel Bulut

Kararlarda etkileyici rol oynayan öngörüleri görmek için günümüzdeki gelişmeleri takip edin ve gelecekti sonuçları öngörün.

Özel Bulut

Hibrit Bulut

Hibrit Bulut

Hibrit bulut, birden çok bulut ile genel ve özel bulut kaynaklarını bir arada bulundurur.

Hibrit Bulut

Gayrimenkul Yönetimi

Gayrimenkul Yönetimi

Büyük bir emlak portföyünü verimli bir şekilde yönetin. Kurumsal gayrimenkul yönetim yazılımı otomatik ekspertiz raporu ile işinize değer katıyor.

Gayrimenkul Yönetimi